Accelarate İzmir Firmaları Hannover Messe’de Yenilikçi Teknolojilerini Tanıttı Yönetim Yönetim 3 Mayıs 2024

Accelarate İzmir Firmaları Hannover Messe’de Yenilikçi Teknolojilerini Tanıttı

T.C. Ticaret Bakanlığı’nın “Sektörel Ticaret Heyeti Desteği” kapsamında düzenlenen Hannover Messe fuarına, Teknopark İzmir’in yürütücülüğünde gerçekleştirilen Accelerate İzmir Uluslararası Büyüme Odaklı Hızlandırma Programı’nda yer alan 9 firma katılım sağladı. 23-25 Nisan tarihleri arasında Almanya’nın Hannover şehrinde gerçekleştirilen fuar, Accelerate İzmir bünyesindeki start-up’ların yaratıcı ve yenilikçi teknolojilerini sergileme fırsatı sundu.

Fuarın ilk günü, Hannover/Almanya’nın sunduğu fırsatlar kapsamında önemli görüşmelerin gerçekleştiği HannoverImpuls etkinliğiyle başladı. Industrial Startup Stage’de, ConnectedWise ve Grispi firmaları sahne alarak fuar katılımcıları ve yatırımcılarına teknolojilerini tanıtma fırsatı yakaladı. Ayrıca, Germany’s Saarland Turkish Stage’de Docyrus, Cyclizm, Connected Wise firmaları pitching ve network etkinliğinde yer aldı.

Teknopark İzmir standında, Accelerate İzmir Programına katılan 9 firma ziyaretçilerini ağırlarken, yöneticiler ve ekipler diğer katılımcı firmaların stantlarını ziyaret etti. Teknopark İzmir Genel Müdürü Prof. Dr. Metin Tanoğlu’nun da katıldığı görüşmelerde, uluslararası fırsatlar ve olası iş birlikleri ele alındı.

Fuar boyunca, değerli firmalarımızla birlikte yer aldığımız network alanında ziyaretçilerle buluşma ve yeni iş birlikleri kurma fırsatı bulduk. Standımızı ziyaret eden herkese teşekkür ederiz.

Yorum yazın
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *