Teknogirişim Akademisi root 19 Nisan 2022

Teknogirişim Akademisi, girişimciliğe ilgi duyan ancak daha önce hiçbir deneyim ve bilgi birikimi olmayıp teknolojik girişim yapmak isteyen herkese açık, girişimcilik kültürünün güçlendiren ve girişimciliğe teşvik eden bir programdır.

2

Günlük Eğitim Programı

Temel girişimcilik ve inovasyon bakış açısını kazandırmayı, girişimciliğin özendirilmesi, farkındalık oluşturulması, girişimcilik kültürünün güçlendirilmesi, içselleştirilmesi, girişimcilik ruhunun yaygınlaştırılması, girişimcilik yeteneklerinin ve iş fikirlerinin niteliğini arttırmayı hedefleyen 2 günlük bir eğitim programdır.

Kimler Başvuru Yapabilir ?
Program, girişimciliğe ilgi duyan ancak daha önce hiçbir deneyim ve bilgi birikimi olmayıp teknolojik girişim yapmak isteyen herkese açıktır.
Süreç
Programa ilgi duyanların, başvuru formundan kişisel bilgilerini ve iş fikirlerini girerek başvuru yapması yeterli olacaktır. Programa katılımda herhangi bir seçim/eleme yapılmamaktadır.
EĞİTİM

Akademi bünyesindeki eğitimler kapsamında İş Modeli, İş Planı, Girişimcilik Fon Kaynakları, Ar-Ge ve İnovasyon, Uluslararası Fon Kaynakları, Fikri Sınai ve Mülkiyet Hakları, Sunum Teknikleri Eğitimi ve Teknoparkta Şirketleşme ve Olanaklar eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimler sonucunda girişimcilere Katılım Sertifikası verilmektedir.

Programı başarı ile tamamlayanlar ön kuluçka programına başvuru yapabilmektedir.

  • Truenorth Web Logos
  • Potato Oslands Branding
  • Bill Gardner Graphics
  • Daimler Financial Branding
  • Love Fashion Graphics
  • The Aparthotel Logos
  • Mass Productions Graphics
  • Cortifiel Look Graphics
Akademi, girişimciliğin teşvik edilmesi, girişimcilik kültürünün güçlendirilmesi ve ruhunun yaygınlaştırılması, girişimcilik yeteneklerinin ve iş fikirlerinin niteliğini arttırmayı hedefleyen bir programdır.

Peki, bu program size neler mi kazandıracak?

İş Modeli, İş Planı, Ar-Ge eğitimleri 100%
Yerli ve uluslararası girişimcilik fon kaynakları 100%
Katılım Sertifikası alma hakkı 100%
learn together