EN İYİLER TECH’N ROLL SAHNESİNDE YER ALDI Yönetim Yönetim 22 Temmuz 2022

EN İYİLER TECH’N ROLL SAHNESİNDE YER ALDI

Teknopark İzmir tarafından düzenlenen; ClassBoom Kuluçka Hızlandırma” ve “WE4GAME Oyun Kuluçka” programlarında yer alan 13 Startup Tech’n Roll sahnesinde yatırımcı karşına çıktı.

Erken aşama teknoloji girişimlerini yatırımcılarla buluşturarak girişimcilere networking ve işbirlikleri imkanı sağlayan Tech’n Roll’un sunuculuğunu Teknoloji ve Gelecek Danışmanı Elif Çetin üstlendi.

22 Temmuz tarihinde düzenlenen etkinliğin açılış konuşmalarını İYTE Rektörü ve Teknopark İzmir Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yusuf Baran  ile Genel Müdürü Prof. Dr. Metin Tanoğlu yaptı.

Konuşmalarından ardından, program sponsorlarının adına dikilen fidanların sertifikaları takdim edildi.

Teknopark İzmirli Girişimci, Jotform Kurucu ve Ceo’su Aytekin Tank, girişimcilik başarı hikayesini, “Sıfırdan 15 Milyon Kullanıcıya Giden Yolda Öğrendiklerim” başlığıyla paylaşırken, etkinlik anahtar konuşmacısı Boğaziçi Ventures Yönetici Ortağı Barış Özistek ise “Süper Rekabetçi Dijital Dünyada Başarıya Koşmak” başlıklı bir konuşma yaptı.

Hızlandırma Programlarında yer alan 13 girişimci; aldıkları eğitim, mentorluk ve danışmanlık hizmetleri ile geliştirdikleri projeleri ile yatırımcılar karşısında sunumlarını yaptı.

Girişimciler etkinlik boyunca fuaye alanında firma stantları ile teknolojilerini sergilediler. Katılımcılar ve yatırımcılar stantlarını gezerek projeleri hakkında bilgiler aldı.

Sunumlarından ardından Jüri tarafından yapılan değerlendirme ile:

1.LİK ÖDÜLÜ SAHİBİ – VBS ENERJİ

2.LİK ÖDÜLÜ SAHİBİ – SALTY ENERJİ

3.LÜK ÖDÜLÜ SAHİBİ – HEKİMANNE

ÖZEL ÖDÜL SAHİBİ – TUNNA TARIM

Programımızda yer alan ve kazanan startuplarımızı bir kez daha tebrik ediyoruz.