TÜRKİYE BİLİŞİM SEKTÖRÜNÜN ULUSLARARASILAŞMASI VE E-TURQUALITY (BİLİŞİMİN YILDIZLARI) PROGRAMI Yönetim Yönetim 7 Aralık 2022

TÜRKİYE BİLİŞİM SEKTÖRÜNÜN ULUSLARARASILAŞMASI VE E-TURQUALITY (BİLİŞİMİN YILDIZLARI) PROGRAMI

19 Aralık 2022 / 13.00-16.00 / Teknopark İzmir İnovasyon Merkezi

Toplantı kaydınızı oluşturmak için lütfen tıklayınız.

Kapsamı ve faaliyet alanları bilişimin alt sektörlerini de kapsayacak şekilde genişletilen “Türkiye Bilişim Sektörünün Uluslararasılaşması ve E-Turquality (Bilişimin Yıldızları) Programı” Bilgilendirme ve Tanıtım Toplantısı, Bakanlığımız işbirliğinde Bölgemizde düzenleniyor.

Programı kapsamında desteklerden faydalanabilecek şirketlerin faaliyet alanları; Yazılım, Dijital oyun, Finansal yazılım ve teknolojiler, Blok zincir yazılım ve teknolojiler, Yapay zekâ, büyük veri, Siber güvenlik, Akıllı şehir ile yeşil dönüşüm yazılım ve hizmetleri, Telekomünikasyon, 5G, bulut ve iletişim hizmetleri, Veri merkezi, Bilişim hizmetleri, Sistem bakım ve destek hizmetleri ve Dijital aracılık ve hizmet platformları vb. olarak öne çıkmaktadır.

Ülkemizin ihracatının artmasına yönelik yeni destekler hakkında https://ticaret.gov.tr/destekler/hizmet-sektoru-destekleri/bilisim bağlantısı ziyaret edilebilir.

“Türkiye Bilişim Sektörünün Uluslararasılaşması ve E-Turquality (Bilişimin Yıldızları) Programı” hakkında detaylı bilgilerin paylaşılacağı programımıza Girişimcilerimiz ve tüm ilgililer davetlidir;; https://form.jotform.com/223393184009960 bağlantısından kayıt oluşturulması yeterlidir